0 212 212 20 97

  • Ana Sayfa
  • Kurumsal
  • Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Kurumsal Çözümler
  • İletişim

Autodesk & Adobe Çözümleri

Autodesk Ürün Tasarımı ve Üretim Çözüm Paketi

Tasarımdan imalata bütün üretim sürecinizi dünyanın lider 2B-3B tasarım programlarından Autodesk Autocad ile yönetebilir ve tüm bu özelliklere tek bir üyelikle sahip olabilirsiniz.

Ürünlerinizi, Autodesk Nastran In-CAD ve HSM ile tamamen entegre, simülasyona ve 5 eksenli CAM’e sahip en iyi Inventor ile tasarlayıp oluşturabilirsiniz. Nastran in CAD ile statik, dinamik ya da non-linear analizler yapabilir, HSM Works ile de 3 eksenden 5 eksene kadar CAM yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılıma sahip olabilirsiniz. AutoCAD’in ve çözüm paketindeki diğer ürünlerin en yeni sürümlerini edinerek Fusion 360 ile bulut tabanlı ürün geliştirmenin keyfine varabilirsiniz.

Autodesk Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi

Autodesk’in Yapı Tasarımı, İnşaat Altyapısı ve İnşaat Yazılımları için entegre araçları ile konsept tasarımdan analize, dokümantasyondan görselleştirmeye kadar tüm inşaat süreçlerini koordineli yönetebilirsiniz. 3B tasarım iş akışlarının gücü ile etkili tasarımlar yapabilir, aşina olduğunuz CAD tabanlı işlemleri birleştirebilir ve Entegre araçlar sayesinde diğer yazılımlara erişim sağlayarak rekabet gücünüzü koruyabilirsiniz.

Autodesk Medya ve Eğlence Çözüm Paketi

Autodesk medya ve eğlence çözümleri, televizyon yapımcılarının ve oyun geliştiricilerin yapım aşamasındaki tüm önemli noktaları kolaylıkla geçebilmeyi ve yenilikçi içerikler üretebilmeyi sağlar. En gelişmiş yaratıcı araçlar ve üretim iş akışları ile üretim verimliliğinizi yükseltmenize yardımcı olur. Autodesk’in endüstri standartlarına sahip çözümleri ile televizyon yayınları için içerik üretebilir, ilgi çekici filmler oluşturabilir, oyunları bir üst seviyeye taşıyabilir, son düzenlemeleri de hızlıca ayarlayabilirsiniz.

Adobe Çözümleri

Fotoğraf. Video. Tasarım. Kullanıcı Deneyimi. 3D ve Artırılmış Gerçeklik (AR). Creative Cloud; Adobe’un fotoğrafçılık, tasarım, video, web, kullanıcı deneyimi ve daha fazlasına yönelik 20’den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyonudur. Photoshop ile fikirlerinizi yepyeni yerlere taşıyabilir, Fresco ile çizim yapabilir ve boyayabilir, 3B ve AR için tasarımlar yapabilirsiniz. Creative Cloud ile hayal gücünüzün sizi götürdüğü her yerde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Autodesk, Adobe çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formu doldurabilirsiniz.