0 212 212 20 97

  • Ana Sayfa
  • Kurumsal
  • Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Kurumsal Çözümler
  • İletişim

Hakkımızda

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş. , 1995 yılında özel ve resmi kurumların iletişim ve bilgisayar teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için projeler yapmak, projeler geliştirmek, uygulamak, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulumundan bu güne dünyadaki en yeni bilişim teknolojilerini müşterileri için takip etmekte; bilgi, birikim ve tecrübelerini müşterilerinin ihtiyaçları için hizmetlerine sunmaktadır.

Bilişim Sektöründe 25 Yılı aşan tecrübesi, çözüm odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. İstanbul Merkez olmak üzere 6 ildeki şubesi ve alanında uzman kadrosuyla ülkemizin her noktasında uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Asır Digital Bilgi Sistemleri A.Ş.; HPE Aruba Platinum Partner, HPE ve HP Platinum Partner olup, Türkiye’de HP ürünlerinin satışında en üst sıralarda yer almaktadır. Microsoft tarafında da 11 farklı kategoride Platinum Partner olup; etkin ve yetkin bir çözüm ortağı olması ile birlikte Vmware, Veeam, Mcafee, Autodesk, Adobe, Fortinet, Sophos, gibi dünyanın önde gelen markaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Vizyonumuz;

Firmamızı, bilişim sektöründe Türkiye’nin teknolojik gelişmelerine yön veren, kurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi ve bilgi güvenliğini en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren, sektöründe tüm dünyada kabul gören, güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını arttırmaları için tüm bilişim gereksinimlerini bir noktadan sağlayabilmenin yanı sıra talep edilen ürün ve hizmette, zaman-fayda-maliyet kıstaslarına uygun bir çözüm sunmak ve hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluşların kendi kuruluşumuz olduğunu düşünerek hizmet sunmaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?