0 212 212 20 97

  • Ana Sayfa
  • Kurumsal
  • Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Kurumsal Çözümler
  • İletişim

Microsoft

Asır Digital Bilgi Sistemleri, lisanslama konusunda kurulduğu yıldan bu yana yaptığı çalışmalarda elde ettiği bilgi birikimini sürekli yenilenen modelleriyle geliştirmektedir, her firma için ayrı bir model oluşturarak en ekonomik ve ideal çözümü sunmaktadır. Bu çalışmalarda firmanın ihtiyacı kadar lisansı satın alması ve uygun lisanslama yapılması hedeflenmektedir. Microsoft ile gerçekleştirdiği çözüm ortaklığı kapsamında Yazılım Envanter Yönetimi (SAM) danışmanlığı yapmakta, en güncel lisanslama modellerini uygun çözümlerle firmalara özelleştirirken, firma yetkililerini bu konuda bilgilendirmektedir.

Yazılım Envanter Yönetimi (SAM) Danışmanlığı
Şirketinizin mevcut durumda kullandığı yazılımların envanterinin çıkarılması, BT altyapınızı net olarak önünüze serip bu alandaki yatırımınızı optimize etmenizi sağlar. Verdiğimiz danışmanlık ile sahip olunan lisansların bu kapsamda değerlendirilip yıllık BT bütçelerinizin doğru şekilde planlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu çalışmalar ile yapılacak yatırırımların yerinde ve gerektiği kadar olmasını sağlayıp, sürpriz maliyetler konusunda riski en aza indiriyoruz.

Proje / Çözüm Danışmanlığı
BT altyapınızı değiştirmek, güncellemek ya da farklı çözümlere geçme arayışınızda sizinle beraber firmanızın yararına olacak şekilde hem işlevselliği arttıracak hem de bunu yaparken kesintisiz çalışma imkânı sağlayacak çözümler için rehberlik yapıyoruz. Bu kapsamda çok geniş yelpazeye sahip Microsoft çözümlerinden ne şekilde faydalanılabileceğini gösteriyor, farklı lisanslama modelleri ile sizlere sistemsel ya da maliyet anlamındaki farklı seçenekleri sunuyor, en uygun çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Microsoft çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formu doldurabilirsiniz.